O Nas

Pomysł na projekt MT-Lab pojawił się jeszcze przed otwarciem bloga E11 Serwis i można powiedzieć, że w tamtym okresie był swego rodzaju wersją próbną, swojego następcy.
Założeniem było jedynie stworzenie wizytówki, mającej pomóc w promowaniu naszych usług. Jednak pomysł się rozwinął i postanowiliśmy przekształcić go w pełnowartościowy projekt.

Od ponad 10 lat świadczymy usługi z zakresu naprawy urządzeń mobilnych. Jeszcze w czasach świetności Nokii, Siemensa czy Ericssona prowadziliśmy proste usługi jak: poprawa styków w Nokii 3210, wymianę elastomera LCD w Nokii 3310, lecz również bardziej zaawansowane jak wymianę końcówek mocy w Nokiach 3310 czy 6310i.

E11 MT-Lab


Obecnie wykonujemy 90% możliwych napraw urządzeń mobilnych z naciskiem na telefony komórkowe. Przyjmujemy zlecenia detaliczne jak i hurtowe. Oferujemy "podwykonawstwo" na atrakcyjnych warunkach dla firm nie posiadających własnego serwisu oraz tym wykonującym jedynie mniej skomplikowane naprawy.

E11 MT-LabNaprawy wykonujemy głównie przy użyciu nowych, oryginalnych części lecz na życzenie możemy zaoferować również zamienniki oraz używane części w niższych cenach ale z ograniczoną gwarancją.

E11 MT-Lab


Poza samą wymianą części oferujemy również pełny zakres napraw Hardware oraz Software. (<-- kliknij na link aby zobaczyć pełną ofertę).

Serwisujemy również telefony refabrykowane przez chińskie firmy. Nie zawsze jednak taka naprawa jest możliwa ze względu na odmienną specyfikację płyty głównej od europejskich zamienników. 

E11 MT-Lab


Wykonujemy także specyficzne naprawy, których bez kreatywnego podejścia nie udałoby się wykonać. Czasem nie ma możliwości bezpośredniej wymiany uszkodzonych części. Wtedy staramy się, za pomocą niekonwencjonalnych metod przywrócić ich sprawność.

E11 MT-Lab


Jesteśmy otwarci na współpracę oraz wszelkie propozycje.
Aby zagwarantować naszym klientom konkurencyjne warunki współpracy oraz ceny usług, nasz cennik jest tworzony w oparciu o aktualne ceny części niezbędnych do naprawy.
Ceny pozostałych usług przygotowujemy indywidualnie dla każdego klienta hurtowego.
Na życzenie możemy sporządzić przykładowy cennik usług.

Oczywiście dla każdego klienta oferujemy możliwość wysłania do nas urządzenia a my po naprawie odeślemy go firmą kurierską. Za wykonaną naprawę można zapłacić przelewem lub wybrać opcję za pobraniem czyli płatność przy odbiorze - cena przesyłki + koszt naprawy.

Wszelkie pytania, propozycje oraz oferty prosimy kierować przez formularz kontaktowy na stronie głównej lub skorzystać z opcji w zakładce Kontakt.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz