O Nas

Na początku był pomysł...
...pomysł na stworzenie czegoś, czegoś co będzie wychodzić poza ramy, przełamywać określone standardy. Teraz...

Od ponad 10 lat jesteśmy na rynku świadcząc usługi w zakresie naprawy urządzeń mobilnych. Jeszcze w czasach świetności Nokii, Siemensa czy Ericssona wykonywaliśmy proste naprawy jak: naprawa styków baterii w Nokii 3210 czy wymianę elastomera LCD w Nokii 3310, jak również te bardziej zaawansowane np. wymiana końcówek mocy w Nokiach 3310 czy 6310i.

Obecnie oferujemy pełny zakres napraw software oraz hardware w urządzeniach mobilnych. Nie ograniczamy się jednak jedynie do telefonów komórkowych. Możecie u nas naprawić większość urządzeń mobilnych jak telefony komórkowe/smartfony, tablety, nawigacje GPS, odtwarzacze MP3/MP4, słuchawki przewodowe oraz bezprzewodowe i inną drobną elektronikę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą, szczegółową ofertą serwisową.

Potrzebujesz naprawić telefon? Zajrzyj do jednego z naszych punktów w Krakowie. Jeśli nie będzie konieczności przeprowadzenia szczegółowej diagnozy koszt naprawy poznasz na miejscu. Większość napraw wykonujemy do 24 godzin, a te łatwiejsze nawet "na poczekaniu".
Nie jesteś z Krakowa? Żaden problem - wyślij do nas telefon kurierem, a otrzymasz od nas specjalny rabat na naprawę.


Od 2017 roku wprowadziliśmy do oferty także akcesoria GSM oraz mniejsze akcesoria komputerowe. Teraz nie tylko naprawisz u nas swoje urządzenie, ale również pomożemy Ci wybrać do niego najlepsze akcesoria ochronne, multimedialne czy po prostu ozdobne.
Poza zwyczajnymi akcesoriami jak ładowarki, baterie czy kable USB znajdziecie u nas między innymi szeroki wybór etui, szkieł i foli ochronnych czy wysokiej jakości, a za razem cieszących oko akcesoriów multimedialnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą, szczegółową ofertą handlową.

Wszystko to i wiele więcej znajdziecie w naszych sklepach stacjonarnych na terenie Krakowa oraz zamówicie przez internet na naszym profilu facebook, w najbliższej przyszłości również allegro.

1 komentarz:

  1. I love the way you write and share your niche! Very and different! Keep it coming!

    hurtownia gsm

    OdpowiedzUsuń