Pozostałe Projekty

Tutaj możecie znaleźć wszystkie nasze projekty aktywne i te już zakończone, nie związane lub w mniejszym stopniu związane z naszym serwisem i sklepem.


E11 Foobar2000

Specjalnie przygotowana przez nas, zmodyfikowana wersja znanego odtwarzacza muzycznego Foobar2000. Dzięki odpowiednio dobranym dodatkom i modyfikacjom powinna zaspokoić każdego, domowego miłośnika tworzenia, katalogowania, edytowania i przede wszystkim odtwarzania swoich zbiorów muzycznych.
Nie znajdziecie tu jednak integracji ze Spotify, Apple czy Google Music. Możecie za to wybrać jakikolwiek format muzyczny od standardowych MP3, poprzez bezstratne FLAC, APE, WAV po wielo-kanałowe DVD-Audio. Nie ma tu również miejsca na bogatą paletę kolorów i oszałamiające animacje. Wszystko jest takie jakie miało być w założeniu - proste, czytelne i funkcjonalne.
Modyfikację rozwijamy hobbystycznie i kompletnie niekomercyjnie, dlatego czasem nawet przez rok nie zamieszczamy nowej wersji. Jednak w tym czasie dodajemy każdy nowy pomysł i kiedy tylko czas pozwala staramy się wypuszczać zaktualizowaną wersję.

Listę wersji, oraz szczegóły dostępne >>>TUTAJ<<<.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz