wtorek, 26 lipca 2016

XDA Labs - Czyli oficjalna aplikacja mobilna XDA - Polska wersja językowa


Prezentujemy oficjalną aplikację mobilną XDA. W skrócie aplikacja służy do zarządzania forum, pobierania aplikacji których wersji nie znajdziemy w Google Play czy zarządzania modułami Xposed.
Obecnie jest w fazie BETA więc mogą pojawić się jeszcze jakieś błędy. Jednak nie będziemy się dokładnie o tym rozpisywać. Kompletna lista funkcji oraz znalezionych błędów dostępna jest na stronie projektu: http://forum.xda-developers.com/android/apps-games/labs-t3241866.

Nasz wkład w aplikację to jej tłumaczenie. Od początku projektu regularnie tworzymy oraz rozwijamy oficjalne tłumaczenie aplikacji.
Nasze tłumaczenie jest aktualizowane wraz z każdą aktualizacją aplikacji. Jednak przeważnie zanim nowa wersja aplikacji zostanie udostępniona, pojawia się prośba o aktualizację tłumaczenia. Dlatego często tłumaczenie aktualizujemy zanim jeszcze otrzymamy aktualizację. Często z tego wynikają błędy związane z brakiem odpowiedniego kontekstu.

Dlatego jeśli znajdziecie błąd w tłumaczeniu, macie jakieś propozycje czy zwyczajnie uważacie, że coś powinno być inaczej przetłumaczone, jesteśmy otwarci na krytykę. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz