środa, 15 lutego 2017

Onyx Boox M92 - Wymiana Ekranu

Czytniki e-booków choć są bardzo przydatnymi urządzeniami, stanowią jednak dosyć wąską część rynku tabletów. Prawdopodobnie powodem jest zainstalowanych w nich ekran e-ink niepozwalający na komfortowe korzystanie z Facebooka czy oglądanie materiałów wideo. Oczywiście nie takie jest założenie tego typu urządzeń ale nie o tym dzisiaj.
Dzisiaj skupimy się właśnie na tym nietypowym rodzaju wyświetlacza. Są to stosunkowo rzadkie, dosyć drogie i bardzo delikatne części, które niełatwo dostać na polskim rynku.
Około 2 miesięcy temu dostaliśmy czytnik wyposażony w taki ekran. Niestety na polskim rynku nie było do niego dostępnych części więc musieliśmy się posiłkować zamówieniem z Chin.
Na szczęści przesyłka do nas bezpiecznie dotarła i udało się naprawić czytnik.

Onyx Boox M92 - Wymiana Ekranu
Onyx Boox M92 - Wymiana Ekranu


Cała naprawa przebiegła stosunkowo łatwo choć wyświetlacz okazał się delikatny jak matryca do MacBook'ów więc musieliśmy wiele bardziej uważać podczas jego montażu niż w przypadku jakiegokolwiek wyświetlacza LCD.

Podsumowując, wymiana ekranów e-ink nie różni się wiele od zwykłych tabletów, dlatego na stałe wprowadzamy ją do oferty !!!
Tak więc jeśli posiadasz zepsuty tablet/czytnik wyposażony w ekran e-ink przyjdź do nas i jeśli tylko będą dostępne części i nie będą przewyższać kosztem całego urządzenia, sprowadzimy je dla Ciebie i zamontujemy w naszym serwisie.

Zapraszamy, E11 MT-Lab

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz