sobota, 25 lutego 2017

Wymieniasz wyświetlacz w iPhone - nie tracisz gwarancji producenta !!! + Nowy Cennik

Wymieniasz wyświetlacz w iPhone - nie tracisz gwarancji producenta !!! + Nowy Cennik

Świetna wiadomość dla wszystkich użytkowników iPhone'ów. Apple zmienia swoją politykę dotyczącą gwarancji. Według najnowszych doniesień od teraz wymiana wyświetlacza w nieautoryzowanym serwisie nie będzie skutkować anulowaniem gwarancji !!!
Oczywiście jest haczyk; telefon nie może posiadać jakichkolwiek śladów wskazujących na to, że został uszkodzony podczas wymiany wyświetlacza. Dodatkowo nie może posiadać zewnętrznych uszkodzeń obudowy wskazujących na poważniejszy upadek.
Telefon również musi być objęty gwarancją lub rozszerzonym planem AppleCare+.

Dlatego od teraz jeżeli w Waszym telefonie uszkodzeniu ulegnie wyświetlacz i nie chcecie tracić gwarancji, nie musicie już płacić jak za nowy telefon. Wystarczy, że przyjdziecie do naszego serwisu a my profesjonalnie wykonamy usługę wymiany wyświetlacza w Waszym telefonie,  nie robiąc przy tym jakichkolwiek śladów mogących wpłynąć na odrzucenie gwarancji.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Was nowy cennik wyświetlaczy, w cenę wliczony jest montaż.

Apple iPhone 4/4S         - 130zł*
Apple iPhone 5/5C/5S   - 200zł*
Apple iPhone SE           - 220zł*
Apple iPhone 6              - 270zł*
Apple iPhone 6 Plus      - 290zł*
Apple iPhone 6S            - 450zł*
Apple iPhone 6S Plus    - 600zł*

Wszystkie nasze wyświetlacze są jakościowo na najwyższym poziomie, wyglądają i działają jak oryginały.** Nie są to najtańsze zamienniki z popularnego portalu aukcyjnego ale starannie wykonane kopie ze wszystkimi elementami jak siateczka głośnika, uchwyt kamery czy czujnika zbliżeniowego.
Na każdy udzielamy 12-miesięcznej gwarancji, która obejmuje wszelkie usterki nie wynikające z winy użytkownika.

Dodatkowo na zamówienie (do 24h) oferujemy oryginalne wyświetlacze, tzw. demontaże pochodzące z używanych telefonów, lecz w bardzo dobrym/idealnym stanie. Ceny takich demontaży kształtują się bardzo podobnie do zamienników więc można podpierać się cennikiem powyżej.

Pytania odnośnie naprawy oraz cen możecie kierować na numer +48 888 508 333, mailowo na adres e11mtlab@gmail.com, lub bezpośrednio z zakładki Kontakt.

* - Podane ceny są ustalane na dzień 25.02.2017 i z czasem mogą ulec zmianie. Oczywiście dla stałych klientów przewidujemy atrakcyjne zniżki. :)

** - W modelach iPhone 5S oraz wyższych po wymianie wyświetlacza użytkownik nie traci możliwości korzystania z Touch ID, wszystko działa jak przed wymianą.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz